Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego z neogotyckim kościołem parafialnym znajduje się w miejscowości Ustronie Morskie.
2

Aquapark Helios to nowoczesny basen kryty i odkryty wraz z aquaparkiem, sauną suchą i parową, zjeżdżalniami, kręgielniami oraz boiskami do piłki plażowej a także korty tenisowe.
1

Na pograniczu Ustronia Morskiego i Sianożęt od 2006 roku działa skansen chleba. Pomysłodawca i wykonawcą tego kompleksu są właściciele piekarni `Brawo.
1

Ustronie Morskie to jedna z najpiękniejszych miejscowości ulokowanych na polskim wybrzeżu. Na turystów czeka tu przepiękna, szeroka i złocista plaża nadmorska oddzielona od miasta żywicznym lasem sosnowo – brzozowe a mikroklimat pozbawiony wpływu jakiegokolwiek przemysłu.
6

Western Park w Ustroniu Morskim to park rozrywkowo - edukacyjny przybliżający wiedzę o plemionach Indian oraz trudach, jakie znosili pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie.
1

Przystań rybacka w Ustroniu Morskim funkcjonuje na zasadzie wyciągu linowego. O świcie kutry są spuszczane na wody Bałtyku, na noc wciągane za pomocą wyciągarki linowej na plażę. Przystań rybacka oraz stojące na plaży kolorowe kutry są ciekawy element na plaży w Ustroniu Morskim.
2

Dla wytrawnych turystów w Ustroniu Morskim, zorganizowano szlaki turystyczne, rowerowe oraz piesze.
2


chlapowo.pl

wczasy w Chłapowie

jastrzebiagora.eu

wczasy w Jastrzębiej Górze

debki.eu

wczasy w Dębkach

karwia.eu

wczasy w Karwii

jastarnia.eu

wczasy w Jastarni


©  2003 - 2024   www.ustroniemorskie.org - noclegi na morzem na wczasy w Ustroniu Morskim - wakacje w Ustroniu Morskim

czwartek, 18 lipiec 2024r. 22:15:52, online: (0/2), 9.3 ms